OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder şahsiyet masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına vakit kaybetmeden dahil olabilirsiniz.

Yer taraftan istikbal taşları da emekinize yaraması halinde alarak, elinizdeki medarımaişete yaramayan taşları yer oyuncuya atmanız gerekmektedir. Sair kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca dostça etmek istediğinizde yahut teşhismadığınız insanoğluın oyunu bırakıp gitmesinden rahatsız oluyorsanız iki erkek ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size bakarak.

Klasik okey, neşeli ve dolgunca sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı kaşkariko sitesi, her evetştan oyuncunun durum aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire derece tüm temaşa türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp söyleşi edebileceğiniz katakulli odalarının durum aldığı sitemizde birlik şahsiyet, dü kişilik ve dört nefis olmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet yararlanmaının artması ile bu arada online olarak da oynanmaya başlamış olan bu düzen karınin birçok farklı katakulli sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.net olarak bilinmektedir.

Fakat bir künde sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamlamaz. Daha lüks tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız daha çok tutar. Bağımlı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak eğer şahsiyet yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde gayrı bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya yazmak zorunda kalır.

Bence şaka yapmışlar, fakat biraz okkalı uzatmışlar. İlk kafalatan şaka üzere yazmıştır diğerleri bile ona uyarak devam ettirmiştir. Ya da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Hassaten ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine isim değemektirip bile versiyon yapmış olabilirler.

beğenmeyen oynamasın o mevsim ne demişler devamını oku gülü seven dikenine katlanır yani okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Okeyy.safi sitesi afiyetle desise oynayabilmeniz muhtevain sizlere seçenek kumar imkanları sağlamıştır.

Olta sırasında bir erkek elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak ikrar edilir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu oyun tam size nazaran; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de emeksiz (ücretsiz) okey oynamak için vakit kaybetmeden yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

 Oyunun elbette oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla dayalı olan çeşitli bilgilendirme ovaları bucak almaktadır.

Okey plus oyununu hem masabedenü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile elden online ilgilanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Mandepsi odalarına doğruca girebileceğiniz gibi, kendiniz bile bir okey plus künde odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması bâtınin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

izmir okey

Report this page